Odporúčame!
Thermo Shape 2.0 180 tabliet
14.90€ 8.90€
Ušetríte až 40%
Počet hodnotení: 1
BCAA + B6 200 tabliet
19.99€ 15.52€
Ušetríte až 22%
INH AR 60 tabliet
9.90€ 7.90€
Ušetríte až 20%
Testosterol 250 30 tabliet
9.90€ 5.90€
Ušetríte až 40%
Animal Pump 270 tabliet

Animal Pump 270 tabliet

Výrobca: Universal
Kód produktu: uap2
Dostupnosť: dostupný
Cena: 43.90€ 37.90€
Ušetríte až 14%
Množstvo:  

Animal Pump - Universal: naštartuje kyslík a krv plnú výživy aby zaplavili svalstvo a pripravili ho na ďalší rast.

Universal Animal Pump 270 tabliet - fitlife športová výživa, predtréningovky, americké doplnky


Popis produktu

Zvyšuj objem a silu s Animal Pump-om. Hlavným predtréningovým produktom pre dokonalé napumpovanie svalstva. Pre kulturistu znamená získať napumpovanosť práve to, o čo v tejto hre ide. Toto nie je len o pocite. Nielen cítiš Tvoje svaly väčšie. Oni sú väčšie. Pump naštartuje kyslík a krv plnú výživy aby zaplavili svalstvo a pripravili ho na ďalší rast. Tak ako, si pripravený ?

„Úderná vec! Svoj účinok vyvinie v priebehu pol hodiny, nie ako obvyklé kreatínové výživové doplnky. Poskytuje energiu počas celého tréningu. Každému, koho pevným úmyslom je aby bol silný a ohromný, vrelo odporúčam.“ - Jimmy V.

Keď sa ti svaly nabijú do prasknutia... Je svätým Grálom kulturistov. Pocit, na ktorom ti záleží, čo ťa živí. Neuveriteľný pocit, keď sa ti počas tréningu od sily a od zrýchlenej cirkulácie krvi nadujú svaly. Znovuzrodenie, čo prežívaš pri každej príležitosti v posilňovni. Okamžité uspokojenie...to je tvojou odmenou za kvapky krvi, potu a sĺz, ktoré ti padnú v tvojom domove, v posilňovni. Neustály rast... Okamžité vysielanie mľandravých svalových vlákien do boja.

Sú dni, keď proti všetkej tvojej vôli nie si vo forme. Série vyjdené nazmar... akokoľvek sa namáhaš. Nič. Trápiš sa, aby si sa natočil, ale nemáš energiu, si zdeprimovaný a unavený. Inokedy ťa zase opustí tvoj elán. Ako rýchlo prišlo, už aj zmizlo... Tvoja sebadôvera je na podlahe, svaly sa zrútili a ty len stojíš... Sklamaný, lebo ak sa nedokážeš natočiť a dať všetko do toho, tvoje svaly sa nezapoja, a v ten deň sa už nebudú rozvíjať...

Universal Animal Pump 270 tabliet - fitlife športová výživa, predtréningovky, americké doplnky, 30 sáčkov

Nabitie svalov je neodmysliteľné od stavby svalov. V takomto prípade sa tvoje bunky naplnia tekutinou bohatou na výživné látky a krvou, aj tým podporujúc vynakladanie síl. Tento náraz naštartuje anabolické procesy. Steny svalových buniek sa napnú, naplnia sa tekutinou, tento proces nazývajú narastaním objemu buniek. Ak sa stravuješ zodpovedajúco, a užívaš tie správne doplnky, táto tekutina bude plná týmchto výživových prvkov, ktoré slúžia výlučne tomu cieľu, pre ktorý si sem prišiel........... Zvyšovanie hmoty. A vtedy rozdrapí dvere Animal Pump a exploduje.

Už vieš, prečo potrebuješ Pump – chceš cítiť, ako sa tvoje svaly nadúvajú krvou a silou – každého kulturistu ženie tento pocit. Ak raz natrafíš na Pump, zásobíš svoju svalovú hmotu zodpovedajúcimi výživovými prvkami, a dokážeš maximum. Animal Pump je materiál, ktorý k tomu potrebuješ. Je nevyhnutné, aby si dostal najvhodnejšie zloženie výživných látok. Animal Pump obsahuje všetko: dokonalá zmes kreatínu, NO Boost Complex, patentovaná zmes energií a koncentrátov, antioxidačný komplex na ochranu buniek, a špeciálny komplex, ktorý dopravuje Pump do tvojich vyčerpaných svalov.

Ak je tvojim cieľom rozvíjanie sily a zvyšovanie objemu buniek, v tom prípade niet o tom pochýb, že Animal Pump je najlepší, lebo Pump obsahuje jednu celodennú dávku kreatínovej formuly novej generácie. Nakoľko kulturisti už jedno desaťročie užívajú kreatín, a môžu si pripísať pekné úspechy, veda prichádza s čoraz väčším počtom kreatínových formúl. Kreatín je základným a nenahraditeľným doplnkom kulturistiky, a tak sme s radosťou rozšírili radu výrobkov Animal s výrobkom Pump.

Keď dobojuješ nejakú ťažkú sériu, medzibunková hladina ATP sa zníži. Kreatín je povolaný túto zníženú hladinu ATP obnoviť. Úspechy ale môžeš dosiahnuť nielen s dávno osvedčenými kreatínovými produktmi. Animal Pump obsahuje tie najlepšie formuly. Animal Pump, stojací na novej úrovni kreatínových doplnkov kombinuje patentovanú sériu Magnézium Kreatin Chelate (MCC) s najnovším Creatin Ethyl Esterom a Tri-Creatine Malate.

Tak dosiahneš maximum. Toto zloženie prekračuje doterajšie problémy so vstrebávaním kreatínu, aplikované množstvo prúdi do tvojich zväčšujúcich sa svalov a neskončí v kanáli. Pump optimalizuje účinok kreatínu spôsobiaci nárast svalov, vylúči neželateľné vedľajšie účinky, a už sa viacej nemôže stať, že očakávaný výsledok sa nedostaví.

Silu, ktorú vyvíjajú tvoje svaly počas intenzívneho tréningu a tvoju odolnosť limituje preprava prijatého množstva kyslíka do svalových tkanív. Nami vyvinutý komplex NO Boost vylučuje práve tento problém. Obsahuje Arginine AKG, Citrulline Malate a L-norvaline. Pre kulturistu to znamená neuveriteľne silný náraz, do svalov prúdi čistý kyslík a krv bohatá na výživné látky. Tak môžeš dosiahnuť optimálnu činnosť svojich svalov, vhodný príjem výživných látok a nakoniec to, začo každý kulturista bojuje – väčšiu svalovú hmotu.

Aj keď si silný a tvoje svaly sa napínajú, ale ak nie si tam myšlienkami a nemáš energiu, ako by si dokázal roztrieskať posilňovňu? Tvoje dni sú plné prekážok, ktoré sa môžu postaviť medzi teba a posilňovňu. Slovom, ak potrebuješ energiu, Animal Pump sa ti ponáhľa na pomoc. Energie Rush Comlex Animal Pump zlučuje Methylxanthine s Evodiamine a s Vinpocentine tak, aby si dostal ten potrebný prebytok energie, ktorý ťa vytočí k tréningu a počas tréningu svalov zabezpečí nenahraditeľnú mentálnu koncentráciu. Tento mocný materiál sa dostane až do svalových buniek, aby tam vyvinul svoj účinok zabezpečujúci dlhotrvajúcu energiu a silu, a tým vylúčil vyčerpanie svalov. Tento proces môže mať za následok rozdiel v stavbe tela, čo kole oči pri pohľade na kulturistu z hobby a na profesionálneho pretekára.

A ešte stále nevieš všetko... Animal Pump obsahuje takú zmes s antioxidačným účinkom, ktorá ochráni bunky od škodlivých vplyvov voľných radikálov. Ich produkciu zvyšuje aj uvoľňovanie oxidantov. Vyvinuli sme také antioxidanty, ktoré posilňujú tvoj imunitný systém, zatiaľ čo voľné radikály odstraňujú z tvojho organizmu.

Nakoniec nech predstavíme formulu na dopravu výživných látok špičkovej kvality, čo formulu Animal Pump drží spolu: komplex zvyšujúci hladinu inzulínu a napomáhajúci účinnejšiemu vstrebávaniu. Táto zlúčenina zabezpečuje rýchle a vynikajúce vstrebávanie kritických výživných látok v tvojich svaloch. Inzulin je potrebný preto, aby dopravil túto zmes do svalových buniek. Aj dávnejšie používané formuly plné cukru napomáhali zvyšovaniu hladiny inzulínu, ale zároveň obsahovali prebytočný uhľohydrát.

Uhľohydrát s Animal Pump už nie je potrebný k tomu, aby si dosiahol maximálny, inzulínom vyvolaný energizačný účinok. Obnovené komponenty Animal Pump vyvolávajúce zvyšovanie hladiny inzulínu ťa natočia, zabránia nahromadeniu kyseliny mliečnej a rýchlo napĺňajú svaly kreatínom a výživnými látkami potrebnými k zväčšovaniu hmotnosti. To ďalej posilňujú špeciálne komponenty napomáhajúce vstrebávaniu, ktoré ručia zato, aby sa komplexy Animal Pump dostali do svalov, kde sa aj kompletne zabudujú.

Pump je nevyhnutný k rastu. Z toho získaš silu ku každodenným bojom, to dáva zmysel monotónnym tréningovým programom, a to vyživuje extrémne zaťažené svalové bunky. Bez Pump sa nikam nedostaneš...... Čerpaj z neho silu, a hranicou je hviezdne nebo. Teda ak túžiš po vypracovanej, silou nadutej, vyrysovanej svalovej hmote a chceš dosiahnuť plynulý vzostup výkonnosti, Animal Pump je prostriedok, ktorý ťa privedie k úspechu.


Dávkovanie

Ako základný predtréningový doplnok užite 1 pack 30-45 minút pred tréningom na lačný žalúdok. Keďže každý pack obsahuje plnú dennú dávku kreatínu, odporúča sa užívať každý deň pre optimálny výsledok. V netréningové dni užívajte 1 pack v čase kedy ste zvyknutý trénovať. Červenú (stimulujúcu) kapsulu môžete vynechať v netréningové dni alebo ak trénujete neskoro večer.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok (9 tabliet) % DV
Počet dávok v balení: 30  
Hodnoty jednej dávky    
Vitamín C 60 mg 100 %
Selén 100 mcg 143 %
Foundational Creatine Matrix 3000mg  
Creatine Magna Power   *
Tricreatine Matrix (TCM) (creatine gluconate, creatine orotate, creatine AKG)   *
Creapure   *
NO Blast Complex 2000mg  
Arginine Alpha-Ketoglutarate (Arginine-AKG)   *
Ornithine Alpha-Ketoglutarate (Ornithine-AKG)   *
Glucuronolactone   *
CarnoSyn Beta-Alanine   *
Pine Bark Extract   *
Energy Rush Complex 500 mg  
Methylaxthine Complex (caffeine, kola nut powder, guarana powder)   *
Antioxidant Complex 700 mg  
Grapeseed Extract   *
L-Cysteine HCI   *
Green Tea Extract (EGCG)   *
Na-R-Alpha Lipoic Acid (na-R-ALA)   *
Pump Transport Complex 1000mg  
Taurine   *
Ginger Root (gingerols, shogaols)   *
Cinnulin PFTM   *
Fenugreek Extract (20 % 4-Hydroxyisoleucine)   *
Bioperine (piper nigrum extract standardized for a minimum of 95 % piperine alkaloids)   *

* DV - denná hodnota nebola stanovená


Zloženie

Magnesium creatine chelate, creatine monohydrate, dicalcium phosphate, gelatin, methylxanthine complex (caffeine anhydrous, kola nut seed powder and guarana seed powder), microcrystalline cellulose, maltodextrin, stearic acid, magnesium stearate, cinnamon root extract, titanium dioxide, fenugreek extract, FD&C red #40, FD & C blue #1, pharmaceutical glaze.


Upozornenie

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia:

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Najpredávanejšie
Impact Whey Protein 2500 g
45.90€ 29.90€
Ušetríte až 35%
100 Whey Protein Professional 2350 g
59.90€ 36.70€
Ušetríte až 39%
Počet hodnotení: 3
LIPO 6 BLACK 120 tabliet
39.90€ 23.90€
Ušetríte až 40%
WPC 80 1000 g
19.90€ 12.90€
Ušetríte až 35%
Počet hodnotení: 3
Thermo Shape 2.0 180 tabliet
14.90€ 8.90€
Ušetríte až 40%
Počet hodnotení: 1
Mutant Mass 6800 g
59.90€ 43.90€
Ušetríte až 27%
Unisport 1000 ml
18.90€ 9.90€
Ušetríte až 48%
Giant Mega Mass 4000 7000 g
76.90€ 62.90€
Ušetríte až 18%
Fit Life, s.r.o. - Športová výživa pre náročných © 2014-2018